32. Finał WOŚP w Nisku

O godzinie 8.00 rozpoczął się 32. Finał WOŚP na  Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1w Nisku. Dzień zaczął się na sportowo od Rozgrywki piłki nożnej dzieci, następnie wygranym meczem 3:2 AJS Orkan Nisko – SST Lubcza Racławówka. Kolejnymi atrakcjami sportowymi była koszykówka oraz Siłowanie na rękę Wiking Nisko. W programie od Godziny 15:00 były występy Mażoretek, pokaz pomocy zaprezentowany przez Państwową Straż Pożarna w Nisku, program muzycznych przygotowany przez Studium Wokalne NCK Sokół. Występom towarzyszyły licytacje  przedmiotów, fotobutka, Warsztaty Plastyczne z NCK Sokół, Stoiska kół gospodyń wiejskich KGW SZWEDOWIANKI oraz KGW RACŁAWICE. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych w postaci malowania twarzy. Organizatorzy dziękują darczyńcom za hojność, otwartość, serdeczność, i udział w licytacjach. Finał zakończono kwotą 69 862, 90 zł.