Co robimy?

Główne kierunki działania Fundacji Promocji i Kreatywności PiK to:

1. Pomoc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej oraz materialnej poprzez urzeczywistnienie idei wyrównania szans.
  2. Wspieranie wybitnie uzdolnionych przedstawicieli młodego pokolenia dzięki organizacji widowisko muzyczno-tanecznych oraz sportowych na szczeblach regionalnych i krajowych.
  3. Pomoc osobom starszym oraz wykluczonym ze środowiska w przystosowaniu się w nowej rzeczywistości poprzez organizację kursów, webinarów i filmów instruktażowych/edukacyjnych.
  4. Promocję regionów Polski, jej kultury i historii poprzez konkursy i filmy edukacyjne
  5. Promocję Krwiodawstwa poprzez organizację zbiórki krwi, filmy edukacyjne.

Fundacja Promocji i Kreatywności PiK jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Fundacji, Stowarzyszeń i innych Organizacji Społecznych. Fundacja działa na podstawie Statutu i podlega kontroli.

Kontakt:
media@fundacjapik.pl