Krzysztof Krystian Rzeszutko

Ur. 10 Kwietnia 1990 roku w Górze. Wieloletni działacz społeczny, fotograf, człowiek empatyczny.

Szczęśliwy mąż (od 2019 roku) i ojciec (2021)
Ukończył Szkołę Artystyczną ROE we Wrocławiu na kierunku Technik Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej oraz Szkołę policealną ŻAK w Lesznie na kierunku Administracja. Praktykant w Urzędzie Miasta i Gminy Góra.

Od wielu lat związany z lokalnymi działalnościami Wolontariackimi w szczególności ze sztabami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w takich miejscowościach jak Góra, Żmigród (woj. Dolnośląskie) czy Bojanowo (woj. Wielkopolskie). Honorowy Dawca Krwi stopnia I.

Dusza artystycznego biurokraty. Urodzony w miejscowości GÓRA na Dolnym Śląsku, od 2017 roku mieszkający w Nisku. Założyciel Fundacji Promocji i Kreatywności PiK, której celem jest wzmocnienie potencjału Młodzieży oraz pomoc seniorom, a także archiwizacja ważnych wydarzeń. Jeden z pomysłodawców i organizatorów Niżańskiej Gali Krwiodawstwa.

Organizator akcji honorowego oddawania krwi, gry miejskiej, akcji wakacyjnych i wielu innych inicjatyw w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Bojanowie oraz Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie.

Realizował się również przy zadaniach takich jak:
serwis fotograficzny oraz notatki prasowe z imprez plenerowych, koncertów, a także warsztatów, kontakt z artystami, wokalistami i kontrahentami.

Pasjonat fotografii, marketingu, szkoleń motywacyjnych. Statysta w “Czas Honoru”, “Pierwsza Miłość” oraz “Policjanci i Policjantki” .

Obecnie Prezes Fundacji Promocji i Kreatywności PiK oraz Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy.

W zdjęciach o Mnie