O Fundacji

Fundacja Promocji i Kreatywności PiK powstała w celu realizacji planów pomocy charytatywnej określonych przez Fundatora, Krzysztofa Krystiana Rzeszutko. Fundacja zainaugurowała swoją działalność w 2022 roku w Nisku.  Fundacja jest organizacją pozarządową non profit i zajmuje się szeroko rozumianą pomocą dla dzieci, młodzieży, osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami i wykluczonymi przez środowisko, a także promocją krwiodawstwa, historii regionalnej, szerzeniem kultury i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wsparciem środowiska.  Zakres działania Fundacji Promocji i Kreatywności PiK został określony w statucie.

Fundacja Promocji i Kreatywności PiK jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Fundacji, Stowarzyszeń i innych Organizacji Społecznych. Fundacja działa na podstawie Statutu i podlega kontroli.

Kontakt:
media@fundacjapik.pl